
Садовые фигуры "Аист прижал клюв (средний), аист средний №1, аист малый №2"
3 491 ₴
- В наличии
- Код: 00464
+380 (67) 942-88-29
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять три лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека з прижатим клювом: висота - 90см, довжина - 37см, ширина -18см
лелека середный №1: висота - 90см, довжина - 43см, ширина - 18см.
лелека малий №2: висота - 50см, довжина - 28см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJhFZ3Rs-Xa/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 430 мм |
| Высота | 900 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 491 ₴

