
Садові фігури "Лелека максі №2 та лелека середній №1. лелека маленький №2"
3 844 ₴
- В наявності
- Код: 00455
+380 (67) 942-88-29
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека середній №1: висота - 90см, довжина - 43см, ширина -18см
лелека максі №2: висота - 105см, довжина - 50см, ширина - 22см.
лелека малий №2: висота - 50см, довжина - 28см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJeiGiZsMH3/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 105 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 844 ₴

