Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека середній №2: висота - 70см, довжина - 37см, ширина -17см
лелека максі №3: висота - 90см, довжина - 41см, ширина - 20см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJc027Ds7hj/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 410 мм |
| Высота | 900 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 058 ₴


