Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять три лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека з прижатим клювом: висота - 90см, довжина - 37см, ширина -18см
лелека з тонкою шиєю: висота - 83см, довжина - 37см, ширина - 15см.
лелека малий №4: висота - 50см, довжина - 25см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJc0xh6Ma7b/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 370 мм |
| Высота | 900 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 432 ₴


