Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека: висота - 70см, довжина - 42см, ширина -15см
лелека малий №2: висота - 50см, довжина - 28см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJOscOgMInA/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 420 мм |
| Высота | 700 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 941 ₴


