Садова фігура "Янгол" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ.
Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14см, довжина - 15 см, ширина -14см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJOsFBVsJsr/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Религия, божества, мифические существа |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 140 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 706 ₴






