Садова фігура "Геральдичні леви" зроблена з пластика.
Комплект з двох левів.
Розміри: висота - 70см, довжина - 25см, ширина - 35см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DHKAJ9XM30Z/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 350 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 700 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 125,85 ₴




