Садова фігура "Гуска в капелюсі" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносять спеку та холод.
Розміри: висота - 44 см, довжина - 24 см, ширина - 29 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG8mso8M3gY/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 290 мм |
| Длина | 240 мм |
| Высота | 440 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 093 ₴






