-10%

Соляний світильник виготовлен з насипної солі. Вага 1.5 кг. Колір лампи - червоний.
Розміри: висота - 18 см, діаметр - 16 см, ширина - 8.5 см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C_ZC_EMMjxE/?next=%2F&img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Форма светильника | Круглая |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Длина | 160 мм |
| Диаметр | 160 мм |
| Вес | 1500 г |
Информация для заказа
- Цена: 615,60 ₴



