Садова фігура "Гном з полуницею" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 62 см, довжина - 33см, ширина - 30 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLIdDeQsQPX/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 330 мм |
| Высота | 620 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 802 ₴







