Садова фігура "Курочка з курчам біла" виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 22см, довжина - 25см, ширина - 23см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLBMh2PsKOP/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 964 ₴





