Кошеня виготовлене з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферных явищ. Добре переносить спеку та холод.
Кошеня стане прикрасою вашого сада та дома.
Розміри: висота - 11 см, довжина -13см, ширина - 7 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLBL4GosvQG/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 110 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 588 ₴





