Садова годівниця "Пташка на березі" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 8см, довжина - 18см, ширина - 17см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK8UJ9-IsLu/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 80 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 609 ₴




