Садова фігура "Панда" виготовлена з полістоуна.
Фігура виглядає настільки реалістично, що її можна прийняти за живу.
Добре переносить атмосферні явища, спеку та холод.
Розміри: висота - 35см, довжина - 32см, ширина - 29см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK8TxMuIIqd/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 290 мм |
| Длина | 320 мм |
| Высота | 350 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 160 ₴





