Лелека виготовлен з пластика, ноги - металеві.
Фігура вироблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 50 см, довжина - 29 см, ширина - 12 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK57NRFI8w7/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 290 мм |
| Высота | 500 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 637 ₴





