Квітник "Купідон" виготовлен з пластика.
Фігура стане гарною прикрасою сада та дома.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 55см, довжина - 30см, ширина - 30см.
Діаметр горщика - 30см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK57CDBI75b/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 348,05 ₴







