Садовая фігура "Жабеня з відрами" виготовлена з пластика.
Фігура стане прикрасою вашого саду або подвір'я.
Відра можна використовувати, як кашпо для живих та штучних квітів.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 49см, довжина - 33см, ширина - 20см.
Внутрішній діаметр ведерця - 8см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK56pnBo3Bz/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 330 мм |
| Высота | 490 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 224,55 ₴





