Садова фігура "Жабка на пеньку з грибом" виготовлена з садового пластика.
Фігура буде гарною прикрасою вашого сада та подвір'я.
Стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 31см, довжина - 29см, ширина - 20см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK56immIPp2/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 290 мм |
| Высота | 310 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 020,30 ₴





