Садова фігура "Панда" виготовлена з садового пластика.
Фігура виглядає настільки реалістично, що її можна прийняти за живу.
Добре переносить атмосферні явища, спеку та холод.
Розміри: висота - 31см, довжина -26см, ширина - 28см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DHCHz4FM0F1/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 260 мм |
| Высота | 310 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 112 ₴






