Садова фігура "Цуценя мінішнауцера" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 22см, довжина - 30см, ширина - 14см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK4CmAssXxW/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 14 мм |
| Длина | 30 мм |
| Высота | 22 мм |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴





