Садова фігура "Басет" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 20см, довжина - 25см, ширина - 18см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK4ChleMxAz/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





