Садова фігура "Пудель" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 35см, довжина - 36см, ширина - 18см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 360 мм |
| Высота | 350 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 741 ₴





