Садова фігура "Орел на камені" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 54см, довжина - 23см, ширина - 20см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-QsJ-Hsof6/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 540 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴





