Садова фігура "Сова" виготовлена з пластика. Зверху на дерево ставиться ліхтар.
Ліхтар у комплект не входить. Вартість ліхтаря уточнюйте.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота без ліхтаря - 76см, довжина - 34см, ширина - 23см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK4CcPLMQJ6/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 340 мм |
| Высота | 760 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 504 ₴






