Садова фігура "Мухомор з їжаками" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 31см, довжина - 16см, ширина - 15см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DHCGHCzs8D6/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Растения |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 310 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴





