Садова фігура "Антошка на гойдалці" виготовлена з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 46см, довжина - 27см, ширина - 25см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK223LwsDR-/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Люди, дети |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 270 мм |
| Высота | 460 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 083 ₴





