Садова фігура "Антошка" виготовлена з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 47см, довжина - 22см, ширина - 20см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-Qrlz_MUOa/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Люди, дети |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 470 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 971 ₴





