Садова фігура "Півень №3" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 39см, довжина - 39см, ширина - 18см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK220NssdgJ/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 390 мм |
| Высота | 390 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 003 ₴





