Садова фігура "Журавель" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 75 см, довжина - 28 см, ширина - 14 см, висота журавля без ноги - 45 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9MmxqMuRc/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 750 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 884 ₴



