Садова фігура "Собака бігль" виготовлена з пластика.
Бігль виглядає настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живого.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 37см, довжина - 40см, ширина - 18см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK22Y1RMJjb/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 370 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 448 ₴





