Садова фігура "Білка з жолудями" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Вона стане гарною прикрасою вашого сада та подвір'я, добре перносить атмосферні явища, спеку та холод.
Розміри: висота - 19см, довжина - 9см, ширина - 18см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK0Hk2psSN1/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 190 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 588 ₴





