Садова фігура "Білочка на гілці" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стане гарною прикрасою вашого сада та подвір'я.
Розміри: висота - 15см, довжина - 30см, ширина - 12см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK0HhdDswGE/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 150 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 571 ₴





