Садова фігура "Білка з ліхтариком" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 25см, довжина - 26,5см, ширина - 13см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLjCoYs3e-/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 265 мм |
| Высота | 250 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 852 ₴





