Садова фігура "Курочка чернушка" виготовлена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її можно прийняти за живу.
Фігура добре переносить спеку та холод, атмосферні явища.
Розміри: висота - 27см, довжина - 24,5см, ширина - 11см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLBNARhswMG/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 245 мм |
| Высота | 270 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 628 ₴




