Садова фігура "Гриб з їжаками" виготовлена з пластика.
Фігура стане прикрасою вашого саду та подвір'я. добре переносить атмосферні явища, спеку та холод.
Розміри: висота - 30см, довжина - 30см, ширина - 28см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DK0Ha6rsVm8/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 836 ₴





