Садова фігура зроблена з пластика.
Фігура виконана настільки реалістично, що її можно прийняти за живу.
Фігура добре переносить спеку та холод, атмосферні явища.
Розміри: висота - 42см, довжина - 36см, ширина - 23см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-MGwmdo5jK/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 360 мм |
| Высота | 420 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴






