Садова фігура виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Добре переносить атмосферні явища, спеку та холод.
Розміри: висота - 42см, довжина - 35см, ширина -19см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKxRGtxs94d/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 420 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 072 ₴





