Садова фігура "Білка-грибочек" виготовлена з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 21 см, довжина - 11 см, ширина - 18 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLYSj9YsFxF/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 110 мм |
| Высота | 210 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 433,20 ₴



