Садова фігура виконана з кераміки.
Розміри: висота - 28см, довжина - 40см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKxRDLnsQ53/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Насекомые |
| Материал | Керамика |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 280 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴




