Садова фігура "Лелека середній №1" виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Ноги у лелеки знімні.
Розміри: висота птаха з ногами - 90см, довжина - 48, ширина - 18см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKxQ9VBsGu8/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 480 мм |
| Высота | 900 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 373 ₴




