Садова фігура "Філін на гілці" виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура добре переносить спеку та холод, добре переносить атмосферні явища.
Розміри: висота - 13см, довжина - 19см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-MFRXdoOYb/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 130 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 366 ₴






