Садова фігура "Білка - годівниця" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена дуже реалістично.
Добре переносить атмосферні опади, спеку та холод.
Розміри: висота - 30 см, довжина - 16см, ширина - 17см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-MFMqsI3Sl/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 512 ₴





