Садова фігура "Білка з клевером" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18 см, довжина -13 см, ширина - 17 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLYSvqosD_F/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 456 ₴




