Садова фігура "Щеня Дога" виготовлена з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота -30см, довжина - 18см, ширина - 23см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG8wLfFM6gm/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 574 ₴





