Садова фігура "Вівчарка" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 94см, довжина - 40см, ширина - 55см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-ME9fFo2_V/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 550 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 940 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 712 ₴




