Садова фігура "Їжак в гамаці" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Колір може відрізнятися від фото.
Размеры: высота - 18 см, длина - 30 см, ширина - 12 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 535 ₴






