Лелека виготовлен з полістоуна, ноги - металеві.
Ноги знімні, це полегшує зберігання лелеки.
Фігура вироблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 115 см, довжина - 60 см, ширина - 23 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9KDP8MrJk/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745 ₴




