Лелека виготовлена з полістоуна, ноги - металеві.
Ноги знімні, це полегшує зберігання лелеки.
Фігура вироблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 105 см, довжина - 50 см, ширина - 22 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9J2B-MJPM/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 1050 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 726 ₴




