Садова фігура "Півень білий" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота -37см, довжина -27см, ширина -21см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9I30wse0R/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 270 мм |
| Высота | 370 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 180 ₴





