Садова фігура "Півень рудий" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена дуже реалістично, її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: висота - 37см, довжина - 27см, ширина - 21см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9IuvdMafd/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 370 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴




